פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

מתוק חריף: חדש מלואיזיאנה, בינתיים רק בארצות הברית

מזמן כבר לא שמענו משהו חדש מסאות'רן קומפורט. אני חושב, שהפעם האחרונה שכתבתי עליהם

Southern Comfort Fiery Pepper: האם יטלטל את לשוננו גם?

היתה לפני שלוש או ארבע שנים, והאמת היא שיש לזה סיבה: בשנים האחרונות, המותג ירד מאוד, והוא כבר ממש לא מה שהיה פעם. עכשיו מנסים בבראון פורמן – בעלי הבית של ליקר הוויסקי הוותיק מאוד – לרענן את העניינים. הם צרפו אליהם את טבסקו – אולי המוצר המפורסם ביות שיצא מלואיזיאנה מעולם – יוצאים עם Southern Comfort Fiery Pepper. הרעיון כאן, אומרים אנשי סאות'רן קומפורט, הוא ליצור משהו שלא יהיה חריף מדי, אלא 'יטלטל את לשונך'.

זאת לא הפעם הראשונה שסאות'רן קומפורט מוציאים ליקר 'מתובל': יש להם שלל מוצרים, כולל כאלה שמעורבבים עם לימונדה או קולה, ובשנה שעברה הם הוציאו גרסת ליים. כל העסק הזה הוא בכלל סוג של כיוון: גם ג'ק דניאלס קיבל 'תיסוף', עם טעמי דבש, למוצר בעל תווית לבנה, בבקבוק מרובע. גם זה כנראה חלק מהצורך לקדם ולהעיר את המותג הוותיק, שמוביל בקטגוריה שלו.

מבחינה שיווקית, המעניין כאן הוא שהבקבוקים נושאים את הלוגו של טבסקו, דבר לא שגרתי בעולם המשקאות. בכל מקרה, החיבור בין שני האייקונים הוותיקים מהדרום העמוק של ארצות הברית, הוא מעניין.

לא טעמתי, אבל אני מניח שכמו ליקר הצ'ילי המוכר אצלנו, וכמו שנאפסים של צ'ילי שהיו כאן בעבר, גם המוצר הזה יהיה מוצר שיתאים ברובו ל'שוטים', יותר מכל דבר אחר. באתר של סאות'רן קומפורט אפשר למצוא הצעות לקוקטיילים שונים, אבל את זה עוד צריך לטעום ולראות.

המחיר בארצות הברית – 17$, והליקר נמכר שם החל מהחודש שעבר. בשאר העולם, אומרים בסו-קו – בהמשך הזמן.

צילום: אתר Southern Comfort.