60 לאליזבת': מה תביאו לשתות?

אנגליה: המלכה חוגגת שישים על כס המלוכה, האנגלים יוצאים מדעתם מצמאון, ואני שואל: "של מי היה הרעיון לזרוק אותם מכאן?"

נתחיל ממה שחייבים: מזכרות. רשימת המכולת שהרודס מציעים בתחום הזה לחוגגים את יובל השישים למלכות אליזבת II רגינה מקיפה מאוד ומעוררת קנאה; באמת. עכשיו, כל מי שרואה את הרשימה הזאת, מחפש בוודאי מה לשים בכל אותם תיקים, ומה למזוג בספלים ובגביעים.

אז אם אתם בעניין, מזדמנים הקיץ ללונדון בשביל האולימפיאדה או בשביל לאחל long may you reign למלכתנו, קחו כמה דקות כדי לסקור את מקצת המשקאות המוצעים. המחירים נעים בין לירות ספורות, ל- 100,000 ליש"ט, אבל זה ממש לא משנה. העיקר המזכרת.

אז מה יהיה לנו כאן?

סיידרים: לא חסר. כל מי שיש לו קצת כבוד, משיק סיידר, או עוטף פרי בשרוול מיוחד (כסוף, במקרה שלנו). בירה? קצת פחות, אבל בוודאי שיש – וראו את הסאמר ג'ובילי אייל החביב ואת הציור שעשתה ציירת הקפה, הגברת קרן אילנד, עבור לורד בילימוריה, איש קוברה: פורטרט של מלכותה בבירה וב…קארי.

יינות? בהחלט. האנגלים התחילו לייצר יין לבן – ויותר מזה – יינות מבעבעים, והם עושים מה שהם רק יכולים, כדי לקדם את העניין הזה. ב- אסדה תמצאו יין לבן "רגליה". לשתות על הנהר, בתצפית על הוד מלכותם.

יש ג'ין, אבל עיקר העניין, כמו תמיד, הוא ויסקי. ג'וני ווקר הוציאו אולי את הבקבוק היקר ביותר (100,000 ליש"ט), אבל רבים אחרים לא טומנים את ידם בצלחת. להפרויג, גלן גראנט, בתי אוסף פרטיים ועוד.

התאריך הרשמי לכל ענייני החגיגות הוא ה- 3 ביוני הקרוב. אז תצא המלכה לשיט על התמזה, בחברתן של לא פחות מאשר 1,000 סירות וספינות. אתם מוזמנים לעקוב אחרי המתרחש והמסלול בעזרת אפליקציית ה- iPad, או בכל דרך שתמצאו לנכון.