תמנע שטרית תנהל את השיווק של מתחם שרונה

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

ניהלה את השיווק וכסמנכ"ל יקבי בנימינה במשך יותר משש שנים, והייתה ממתוות הדרך של היקב. שרונה, מתחם הבילוי והמסחר החדש של תל אביב יפתח בחודשים הקרובים אחרי שיפוץ מאסיבי של השכונה הטמפלרית

יזמי שרונה, גני שרונה בשליטת קרן מידאס, וקבוצת רוגובין-אירני הודיעו על מינויה של תמנע שטרית לתפקיד מנהלת השיווק של מתחם שרונה- מתחם הבילוי, המסחר, האופנה והפנאי החדש של תל אביב, שהליך גמר שימורו  ופיתוחו נמצא בעיצומו בימים אלה ועתיד להפתח בחודשים הקרובים.

תמנע שטרית, שנכנסה לתפקידה בימים האחרונים, עבדה למעלה משש שנים ביקבי בנימינה, ובתפקידה האחרון כיהנה כסמנכ"ל השיווק והמכירות של היקב וחברת דירקטוריון בקבוצת בנימינה (תחת בעלותם של קבוצת חצי חינם).

תמנע שטרית (ביקבי בנימינה) צילום: גבי בהרילה
תמנע שטרית (ביקבי בנימינה) צילום: גבי בהרילה

יזמי שרונה מסרו: "יכולותיה של תמנע והצלחתה בתחום הצרכנות והקמעונאות יבואו לידי ביטוי בתפקידה המאתגר כמנהלת השיווק בשרונה".

תמנע שטרית אומרת: "אין לי ספק שהפרויקט המסחרי של שרונה עומד להיות אחד האתרים המסחריים המיוחדים בישראל בכלל ובתל אביב בפרט, אם לא הייחודי ביותר. אני חשה גאווה רבה להיות חלק מהפרויקט  והאתגר."

תמנע שטרית, בת 38, תושבת תל אביב, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון בנגב ולומדת בימים אלו תואר שני בתוכנית EMBA של הפקולטה לניהול ע"ש רקאנטי  באוניברסיטת תל אביב.

(מקור: יח"צ שרונה)