שני סניפים חדשים לרשת Lager & Ale

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

רשת Lager & Ale בעלת 2 סניפים בשרונה תל אביב ומרינה הרצליה, משיקה שני סניפים נוספים: יכין סנטר פתח תקווה ונמל תל אביב

הסניף בפתח תקווה נמצא במרכז יכין סנטר, והסניף ממוקם בלובי וברחבה החיצונית של ״ספוט TLV״ בכניסה לנמל תל אביב.

הסניפים ממוקמים ברחבות ישיבה ענקיות הכוללות שולחנות וספסלי עץ בדומה לברים באירופה ומציעים שילוב של בירות במחירים נמוכים יחסית לישראל, אוכל רחוב ומגוון משקאות בנוף אורבני תל אביבי בואכה מרינה עם נוף שכולל סירות מפרש ויאכטות חלומיות, או פינה ירוקה ושקטה בפתח תקווה.

לאגר אנד אייל פתח תקוה
לאגר & אייל פתח תקווה (צילוםף שי בן סניור)

Lager & Ale הינה רשת ״בר בירות לונדוני״ אשר הביאה את הקונספט הלונדוני לישראל לפני כשלוש שנים עם בשורה חדשה – חוויית בילוי מעולה בלי פגיעה בכיס, מחירי בירות שפויים, הקפדה על מזיגה נכונה מ- 25 ברזי בירה עם עוד 60-100 בירות שונות בבקבוק ואוכל ללוות את הבירה. בכך הרשת הופכת את הבירה לחוויה זמינה יותר ובמחירים כמו בחו"ל (כ- 4 פאונד לכוס בירה).

הבר מעוצב כמו בלונדון ומתנהל כמו בלונדון כך שהלקוח מזמין משקאות ישירות מהברמן בעמדת הבר ומלווה את תהליך המזיגה. לקוח אשר הזמין אוכל יקבל הודעה לנייד ברגע שהאוכל מוכן ויגיע לאסוף את ההזמנה מהפוד טראק שבקצה הבר, ללא תיווך של מלצרים. המוזיקה שמתנגנת ללא הפסקה היא בסגנון רוק, פאנק, גרוב ועוד.

הבליינים יכולים לקחת הביתה בירה טרייה מהחבית שנמזגת באמצעות מכשיר מזיגה ייעודי אשר שומר על הבירה למשך שלושה ימים במקרר ובסניפים הרצליה ופתח תקווה נפתח לאחרונה L&A Market עם מגוון עצום של בירות בקבוק ובקבוקי יין אותם תוכלו לרכוש הביתה במחירים מפתיעים.

מחירי בירות לדוגמא:  גינס מהחבית 16₪ לשליש, 22₪ לחצי ; ויינשטפן 16₪ לשליש, 21₪ לחצי ; ברודוג 21₪ לשליש ; נגב אמבר אייל 18₪ לשליש, 22₪ לחצי ; סטלה ארטואה 16₪ לשליש, 21₪ לחצי. ועוד…תפריט אוכל יצירתי המבוסס על טרנדים מובילים מקטגורית אוכל הרחוב בעולם, לדוגמא: עראייס 38 ₪ ; צלחת נקניקים ב 38 ₪ ; סנדוויץ קורנביף ב 38 ₪ ; צלחת גבינות ב 38 ₪ ; נאצ'וס מוקרם 28 ₪ ועוד..

אמיר עדן שותף ברשת Lager & Ale", ואחד ממייסדי ׳הוויסקי בר מוזיאון׳: "כפי שהבטחנו עם השקת הסניף הראשון, הרשת ממשיכה להתרחב ולגדול וכבר על הפרק סניפים חדשים נוספים (במרכז הקניות והבילוי של מצפה רמון – ״אבן דרך״) המטרה שלנו היא להציע אלטרנטיבה למחירי הבירה הגבוהים תוך הקפדה על מזיגה נכונה, שמירה על חווית לקוח ייחודית באווירת חו״ל ולהגיע לכמה שיותר נקודות בארץ״.