שילחו יין לטעימת הסומליירים בצרפת

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

ארגון הסומליירים העולמי Sommeliers international  מזמין את יקבי ישראל להשתתף בטעימה הרישמית שתפתח את תערוכת Vinexpo הקרובה

שיתוף פעולה בין ארגון הסומליירים העולמי Sommeliers international  עם איש היין והמו"ל השווצרי מיכאל אשור ואשת היח"צ אורלי סגל יאפשר ליקבים ישראלים להרשם לראשונה לטעימה הרישמית של ארגון הסומליירים העולמי שתפתח את תערוכת Vinexpo ביוני הקרוב.

ארגון הסומליירים העולמי Sommeliers international   יקיים ב 13/6/2015 טעימה רישמית בה ישתתפו סומליירים של הארגון מ 51 מדינות ברחבי העולם. בין הטועמים Shinya Tasaki שדורג כסומלייה הטוב עולם וסומליירים בכירים נוספים כמו Serge Dube, Paolo Basso ו- Phillippe Faure Brac.

הטעימה תתרכז כמובן ביין ותכלול גם לראשונה יקבים ישראלים, אולם יערכו גם טעימות גם לשמני זית, דבש, ליקרים ומוצרים נגירים אחרים.

הטעימה תתקיים ב 13/6/15 , ערב לפני פתיחת תערוכת Vinexpo, ב מלון Grand hotel de Bordeaux.

תוצאות הטעימה יפורסמו בחוברת רשמי טעימה שתפורסם, כמו גם יועלו רשמי וקטעי וידאו מהטעימות לאתר של ארגון הסומליירים העולמי.

טופס הרשמה בצרפתית עם מחירים.

מחירים:
360 יורו לבקבוק (תווית)
צריך להעביר 12 בקבוקים בכל סוג שרושמים. מעבירים את היינות לנמל אשדוד. שילוח באחריותם.

יקבים אשר מעוניינים לשלוח יין לטעימה מוזמנים לפנות אל רותי בן ישראל בעלת חברת ארץ כרמים וטעמים אשר מקדמת בימים אלו מגוון פעילויות יין בינלאומית ומקומיות.

רותי בן ישראל  052.4659246

אורלי סגל 054.4330855