קמפריסודה: כמו סקרלט ואומה באותו בקבוק

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

אוהבים את השילוב של קמפרי וסודה? אולי עם פלח תפוז או קצת ג'ין?

ינואר 2014 מחבר לי במקרה לחלוטין שני עולמות די שונים: החודש הכריזה קמפרי על חתימת חוזה חסות בין אפרול (מקבוצתה) לבין קבוצת מנצ'סטר יונייטד, ואילו סודה סטרים הכריזה על סקרלט גו'הנסן כשגרירת המותג לשנים הקרובות. "סקרלט אוהבת סודה סטרים", התבשרנו, "והיא גם תככב בתשדיר פרסומת למותג, שיוקרן לראשונה בסופרבול הקרוב (2014). Yippi-yeieiei וכיפאק לסודה סטרים!

אז החיבור הזה של סודה וקמפרי מתאים לשני הבקבוקונים שנחתו על מפתן דלתי ביחד עם לוח השנה של קמפרי, מהדורת 2014. בקבוקונים של קמפריסודה.

זהו אותו ה- RTD ההסטורי שהופיע לראשונה ב- 1932.  הבקבוקונים – 98 מ"ל תכולת כל אחד מהם – עוצבו אז בידי האמן האיטלקי הפיוצ'וריסטי Fortunato Depero; איש שהיה שנוי במחלוקת בגלל תמיכת הזרם האמנותי שעזר לייסד, בתפיסה הפשיסטית.

קמפרי – בהוכחה ניצחת ליכולתו וחשיבותו של עיצוב טוב – לא שינתה את העיצוב וגם כנראה לא את המוצר שבתוכו. בתמורה ל- 30 ש"ח (מחיר ל'שוק הקר', שכן המוצר לא יימכר בנקודות מכירה רגילות), אתם מקבלים אלכופופ די רצחני, עם 10% אלכוהול ולא מעט סוכר. הטעמים אחלה וכיף לשתות את העניין הזה ארוכות, על קרח. אם אפשר היה לקנות אותו באריזות האיטלקיות – ארגזונים – ובמחיר סביר, הוא היה ממש פצצה.

אני מוכרח לומר שאישית אני יותר סקרלט מאשר אומה, אבל שתי הבלונדיניות מתאימות יפה לבקבוקונים של קמפריסודה. אז אולי – רק אולי – סודה סטרים תוציא תמצית קמפרי לשימוש עם הסיפון המגרגר שלה? תארו לעצמכם: סקרלט מכאן ואומה משם ושתיהן על דלפק המטבח. הממ…