פסטיבל White – יין לבן במרינה הרצליה

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

חגיגה בלבן של יינות לבנים, סמוקים, מבעבעים ויינות קינוח ב- 20-21.5, כולל השקות בכורה של יינות קיץ 2015, הופעות חיות, סדנאות יין ומתחמי גורמה. טעימת בכורה עולמית: שגריר פרו, גוסטבו אוטרו, ישיק במהלך הפסטיבל את בר הפיסקו – המשקה הלאומי של פרו

הפסטיבל הגדול הראשון, שפותח את אירועי הקיץ בהרצליה: "פסטיבל  White – יין לבן על הים".  הפסטיבל ייערך ברחבת המרינה בימים ד' –ה' (20-21 למאי), ויציע טעימת יותר מ- 100 יינות לבנים, סמוקים ומבעבעים, סדנאות יין ומוזיקה חיה.

ישתתפו בו מיטב היקבים ויבואני היין לישראל ויחשפו לראשונה עשרות יינות לבנים.

לראשונה: במהלך הפסטיבל יתקיימו סדנאות speed taste עם מיטב מדריכי היין של איש הענבים.

לנוחות המבקרים  חנות יינות, בה ניתן יהיה לרכוש את היינות שיוצעו לטעימה בפסטיבל.

בנוסף, הסעות מת"א ובחזרה ללא עלות לנרשמים מראש

טעימת בכורה עולמית: שגריר פרו, גוסטבו אוטרו, ישיק את בר הפיסקו – המשקה הלאומי של פרו.

הפסטיבל נערך בהפקה ובארגון של החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה ומרכז 'איש הענבים'.

לדברי עו"ד יונתן יעקובוביץ, יו"ר החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה: "רק בהרצליה מתקיים פסטיבל שכולו יין לבן ושהפך למסורת מוצלחת. זהו האירוע הראשון בשרשרת אירועי האביב והקיץ במרינה ובחופי העיר ואני משוכנע שגם השנה יגיעו אליו מבקרים רבים".

לדברי חיים גן מחברת 'איש הענבים': "בשנים האחרונות יקבים רבים הטמיעו את הידיעה, שבקיץ שלנו שותים יין לבן. גם הציבור הישראלי ממשיך לגלות  את "העולם הלבן", ובתוך כך ניכר גידול נאה ביותר בביקוש ליינות הלבנים, וההיצע של יינות אלה בארץ עולה בהתאמה, עם מגוון חדש של זנים מקומיים והקפדה של הייננים על איכות גבוהה."

בין המציגים בפסטיבל: יקבי כרמל, קדם-צבי צור סוכנויות, יקב דומיין נטופה, ש.ע.ל רובין, החברה הסקוטית-ישרקו, פיסקו – פרו, יקב טפרברג 1870, יקב עמק האלה, מן האדמה, יקב שורק בית ספר ליין, פלורה- ליקר פסיפולורה, Wine Keeper ואחרים.

הפסטיבל יתקיים במרינה הרצליה, בימים  ד'-ה' 20-21 למאי 2015 משעה:18:00-23:00 בערב.

מחיר כניסה: 69 ש"ח. בהרשמה מוקדמת: 59 ₪.

לתושבי הרצליה 48 ₪ בהצגת תעודת תושב בכניסה למתחם הפסטיבל.

(כרטיס הכניסה כולל- גביע יין וטעימת יינות חופשית ללא הגבלה (מגיל 18 ומעלה).