פינלדיה, ואן גוך: שוקולד ופירות

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

ועוד משהו, שמכוון לנשים דווקא, מבית היוצר של דיאג'ו בארצות הברית. אם זה הכיוון, העולם הולך להיות מתוק להחריד ודביק לאללה…

פינלדיה וואן גוך משיקות בימים אלה משקאות חדשים בארצות הברית:

פינלדיה רסברי ופינלנדיה רדברי – שתי וודקות בחוזק אלכוהולי של 37.5%, במחיר של 20$ לבקבוק 750 מ"ל. בצילומים אפשר לראות גם עיצוב חדש לבקבוקים. השינוי האחרון בבקבוקים נעשה בשנת 2003. לחברה יש עכשיו תשעה מופעים של הוודקה.

האבולוציה של פינלדיה: מהקוף הקדום לשתיין החושב?

וודקה ואן גוך משיקה שני טעמים חדשים, גם כן בינתיים בארצות הברית (35%, 28$)

Rich Chocolate – תערובת של קקאו, פלפל צ'ילי, קפה וקרמל עם תבלינים אקזוטיים. ה- Rich Dark מכיל כמות כפולה של שוקולד מזאת של השוקולד ההולנדי, שהושקה בשנת 2002.

אה… לו רק וינסנט היה איתנו היום…

Cool Peach – זה כנראה הולך להיות מתוק מאוד… הוודקה הזאת מכילה טעמים של אפרסק, מנטה ושקדים…

בסך הכל, אחרי ההשקה הזאת, יש לוואן גוך לא פחות מאשר 21 טעמים שונים.

Fulton Harvest Pumpkin Cream

מהצד השני של האוקיינוס: הבן היל, יצרני הברבן והמשקאות הענקיים, משיקים ליקר שמנת בטעמי דלעת. עם 12.5% אלכוהול, 10$ לבקבוק, המוצר הזה יוצא לתקופה מוגבלת בלבד, של שלושה חודשים. מספטמבר ועד נובמבר, יוכלו האמריקאים ליהנות מטעמי הדלעת החביבים עליהם ולהתכונן לעונת החגים.

Fulton Harvest Pumkin Cream

 וסיום עם השוס האמיתי: Qream

ללא מילים. באמת ללא מילים.

ודיאג'ו – יצרנית סמירנוף, בייליס וג'וני ווקר – מוסיפה שני מוצרים, בשיתוף פעולה עם המוסיקאי פארל ויליאמס.

המשקה החדש נקרא Qream והוא ליקר שמנת מבוסס וודקה (12.5%, 30$). ויליאמס, אומרת החברה, היה שותף מכריע במוצר לכל אורך הפיתוח שלו, כולל עיצוב הבקבוקים והתוויות, הפרסום והשיווק.

Qream
ליקר Qream במסיבת השקה. צילום: יח"צ

לי הבקבוקים האלה מזכירים יותר וודקות רוסיות שמכוונות לפרחי אוליגרכים ברוסיה, אבל הליקר הזה מכוון לנשים צפון אמריקאיות (כך, דיאג'ו, זה מה שנשים רוצות?) והוא מתוק מאוד: טעם תות וטעם אפרסק. למרות שהוא ליקר שמנת, הוא כמעט אינו מכיל לקטוז (99%).

"With Qream, every detail was crafted to celebrate women – from the elegant design of the bottle, inspired by royalty, to the delicious flavor and silky lightness of the liquid, to how the brand will be marketed. "

ארועי ההשקה בנוכחותו והשתתפותו של פארל החלו בימים אלה בלוס אנג'לס, ניו יורק והאמ-אמא של ערי הליקרים המתוקים, מיאמי.

צילומים: יח"צ