פוקט סקוטש: 4 בקבוקי כיס של סקוטש של דיאג'יו

IBBLS, יבואנית ג'וני ווקר ומותגי דיאג'יו השונים האחרים, החלה להביא ארצה ארבעה מתוך סדרת בקבוקי ה- פוקט סקוטש שהוצגה בחו"ל ב- 2018

פורמט פוקט סקוטש – בקבוק הכיס – 200 מ"ל – מאפשר לעשות היכרות עם כמה ממותגי הוויסקי הסקוטי במחיר של 22 – 45 ש"ח ל- 200 מ"ל. הבקבוקים שונים במקצת מפורמט בקבוקי הכיס המוכרים, ומזכירים יותר טלפונים סלולריים: הם צרים, דקים וארוכים יותר, והם לא קעורים.  הבקבוקים עצמם עשויים פלסטיק יחסית גמיש – לא מתכת – ולמרות הפיתוי והמראה המדליק, אני לא בטוח עד כמה הם ניתנים למילוי ושימוש חוזר.

Pocket Scotch Creation from LOVE. on Vimeo.

מה כלול בסדרת פוקט סקוטש בישראל?

בסדרה שמגיעה ארצה יש ג'וני ווקר אדום (22 ש"ח), גו'ני ווקר שחור (38 ש"ח), J&B (בקבוק במחיר של 22 ש"ח ל- 200 מ"ל) ו- Singleton 12. כל סוגי הוויסקי הם סוגים קלים יחסית לשתיה, שמתאימים מאוד לדור צעיר יותר של צרכנים: גם הסינגלטון נחשב למאלט ויסקי קל יחסית ופירותי.

פוקט סקוטש
פוקט סקוטש

העיצוב הוא של סוכנות LOVE ממנצ'סטר, בריטניה. בין הלקוחות שלהם אפשר למצוא לא רק את ג'וני ווקר, אלא גם את האגן דאז, את LVMH, רולס רויס ורבים אחרים.

הבקובקים יהיו זמינים לקניה בחנויות יין ואלכוהול וגם בסופרים – חידוש, בעיני, בעקבות השינויים שחלים בשוק היין והאלכוהול בזמן האחרון.

קרדיט: LOVE ודיאג'יו.