סמנכ"ל חדש ביקבי רמה"ג – ממי כהן

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

ממי כהן מונה לסמנכ"ל חברת המכירות וההפצה של יקבי רמת הגולן

ממי כהן (47) מונה לסמנכ"ל חברת המכירות וההפצה של יקב רמת הגולן. במסגרת תפקידו ינהל כהן את כל מערך המכירות, ההפצה והלוגיסטיקה של פעילות יקב רמת הגולן, הכוללת: את יינות יקב רמת הגולן, יינות יקב הרי גליל, מבשלת הגולן ומשקה סיידר  "אאוט-סיידר" של אלרום. כהן מחליף את שגיב בן ברוך, אשר מילא תפקיד זה במשך 3 שנים.

ממי כהן (צילום: שלומי צדיק)

לכהן, BA  במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, והוא בעל ניסיון עשיר ומגוון בתחומי הניהול, המכירות, השיווק והלוגיסטיקה. בתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל בחברת אוטוורקס, הפועלת בתחום הרכב.

עוד קודם לכן כיהן בתפקידי ניהול שונים ובהם: כסמנכ"ל השיווק, הסחר והמכירות של טריומף אינטרנשיונל, כמנהל מפעל הגבינות המיוחדות של שטראוס, וכסמנכ"ל חטיבת המכירות וההפצה של שטראוס.

על תפקידו החדש אומר כהן: "כמי שעבד בעולם המכירות בחברות שונות, ובקטגוריות שונות במהותן, אני יכול לומר כי העבודה המקצועית דומה: גיבוש אסטרטגיה, פיתוח עסקי, הטמעה ויישום של מתודולוגיות עבודה גלובליות, פיתוח תרבות ארגונית, פיתוח מוצרים חדשים ועוד, אך את החזון הגדול משיגים האנשים, במעשים הקטנים היומיומיים. מצאתי ביקב רמת הגולן אנשי מקצוע מעולים, תשוקה לעשיה יוצאת דופן, ותוצרים יוצאים מן הכלל, אשר הביאו את יקב רמת הגולן למעמדו הנוכחי, ואני מאמין שביחד נוכל להמשיך ולהציג תוצאות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.