פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

 מעניין אתכם לדעת יותר? הזמינו סדנת בירה, יין או אלכוהול!

אצלכם בבית, במשרד או במסעדה – בעצם בכל מקום שתרצו! אני מזמין אתכם לערב חוויתי לפי טעמכם: טעימות מודרכות של יינות בוטיק ישראליים או יינות מיובאים, טעימות של בירות בוטיק יחודיות ומרתקות (בירה כבר לא תהיה יותר 'מה שחשבתם'), או משקאות כהילים שונים. זה יכול להיות ערב ויסקי, זה יכול להיות ערב ג'ין או טקילה, או ערב מבוא לעולם המרתק של תרבות האלכוהול, עם מגוון שלם של משקאות. הרבה אנקדוטות וסיפורים, תשובות לשאלות והמון טיפים על קניה נכונה, אחסון והגשה.

ניתן להזמין גם סדנאות בישול בבירה או יין עם מיטב השפים.

התקשרו היום – 050.7320405 או שלחו לי אימייל sagi @ Spittoon.co.il

סדנת יין: שחררו את התשוקה שלכם!

גלו את עולם היין המרתק בשעתיים מרגשות ומשעשעות! סדנת היין החופשית היא השער שלכם לעולם של טעמים, ניחוחות וסיפורים מכל הזמנים והמקומות. הסדנה מכסה את היסודות של ייצור יין והיסטוריה, הערכת יין, קניה ושידוך עם אוכל. ענגו את החושים שלכם עם מבחר של חמישה יינות משובחים, כל אחד חושף את המסע הייחודי שלו מגפן לכוס. מתאים לקבוצות קטנות – בבית או במקום העבודה או בחדר פרטי במסעדה.

סדנת ויסקי: מסורת וחידושים!

צאו למסע נמרץ לאורך הדורות עם סדנת הוויסקי. שעתיים מלאות אקשן, אמנות הערכת ויסקי ועוד. נדבר על היסודות ונטעם הרבה יותר – נהנה מחקירה מעשית של 5 סוגי ויסקי שונים. מביצות הכבול ועד ההיילנדס, מאירלנד ועד ישראל; התענגו על המהות של אומנות עתיקת יומין בכל לגימה.

סדנת בירה: התחבר לטעם!

התכוננו להיכנס לעולם התוסס של הבירה! סדנת הבירה היא קורס מזורז במבשלות ובועות, המיועד לחובבים בכל הרמות. הצטרפו להרפתקה מלאת קצף ומזג, על היסטוריה וטעמים, בירה ביתית ועוד ועוד. טעימות של חמש בירות שנבחרו בקפידה. תנו לבלוטות הטעם שלכם לעבור מ-IPA אופנתי לסטאוטים עשירים, כל זאת תוך לימוד הסודות מאחורי אומנות הבישול. הידד לטעם, כיף והערכה חדשה לבירה.

בין אם אתם טירונים או סתם מחפשים להרחיב את החיך שלכם, הסדנאות מבטיחות חוויה בלתי נשכחת שתשאיר אתכם צמאים לעוד.

(קצת) ממה שכותבים ואומרים…

סוף שבוע וסדנת בירה בישרוטל פונדק רמון
"על סוף השבוע הזה ניצח שגיא קופר, אולי האיש הכי מתאים לסוג כזה של חוויה – רציני, יסודי, מעניין, מפיק אנקדוטות לרוב. ולי ממש, אבל ממש קשה לפרגן לקולגות, אז האמינו לי שמגיע לו."

שי אילן – מעריב, ינואר 2011

"כשחזרנו אל החניון, ערך לנו שגיא קופר, ממארגני האירוע, עיתונאי ומומחה בירה, הרצאה מעניינת ביותר שלוותה בטעימות של בירות בוטיק מיוחדות המיוצרות בישראל, כשברקע מבשל השף ניר דגן המתמחה בבישול לטיני, כבשה בבירה וכוסברה ופרגית בבירה וכורכום, בתנאי שטח!"
… וכששותים חמישה סוגים שונים בזה אחר זה, מה לעשות, הכל נהיה מצחיק, אז מבודחים ומנופחים הידסנו חזרה אל הפונדק שכבר קראנו לו "הביתה".

נמרוד הלוי, נענע10, ינואר 2010

 

 Cheese & Wine Eve – with Sagi Cooper

“The opening event of EUROFEST 2010 – “Cheese & Wine Eve” was a truly enjoyable experience, leading into the experience of EuroFest 2010!

Sagi Cooper – an Israeli expert on wine and beer culture, introduced the BGU Audience to European Wine Culture. This, his second appearance before the BGU Campus, after “European Beer Eve”, of May 2009.”

The European Beer Eve

“One of the most experienced experts in the field of Beer culture – Sagi Cooper, gave an extraordinary interesting lecture about the European beer culture to BGU students.”