מתחם א.ג.ת.ד. בפארק היין בזכרון יעקב

פארק היין

א.ג.ת.ד נדל"ן תשקיע כ-50 מיליון ש"ח במתחם בילוי, אומנות ויין בפרויקט "פארק היין" בזיכרון יעקב המתחם, בשטח כולל של כ-3 דונם, יכלול מתחם אירועים לחדרי אירוח, חנות אלכוהול ויין וגלריות לטובת סדנאות, הרצאות ותערוכות.

חברת א.ג.ת.ד, מהחברות בתחום ייבוא האלכוהול והיין בשוק הישראלי תקים מתחם בילוי, אומנות ויין בפרויקט "פארק היין" בזיכרון יעקב, בשטח של כ-3 דונם. המתחם ייקרא על שמו של ויקטור טורגובצקי ז"ל, אביהם של יבגני ואלכס טורגובצקי, ראשי החברה, מי שהיה פעיל במסגרת א.ג.ת.ד במשך שנים רבות מיום הקמתה ועד ליציאתו לגמלאות.

המתחם של חברת א.ג.ת.ד במסגרת פרויקט "פארק היין" יוקם בהשקעה של כ-50 מיליון שקלים בשלב הראשון, כאשר א.ג.ת.ד בעצמה תנהל אותו. על פי התכנון, יקום מתחם  אירועים וחדרי אירוח, חנות אלכוהול ויין בוטיק וגלריות ומתחמי סדנאות, הרצאות, תערוכות וכו'.

פרויקט "פארק היין" ישתרע על פני כ-600 דונם. את הפרויקט מתכנן האדריכל יורי פוצ'ינסקי, שמתמחה בתכנון מבני ציבור, שכונות מגורים, מלונאות, התחדשות עירונית ועוד. בחו"ל תכנן פוצ'ינסקי בתי מלון בטביליסי, באטומי, אומן ועוד ואף זכה בהכרה ובפרסים בינלאומיים.

חברת א.ג.ת.ד נוסדה בשנת 1999. היא ממוקמת באזור התעשייה של נתניה. א.ג.ת.ד,  מייבאת מזון, יינות ומשקאות אלכוהוליים ולאחרונה הקימה חטיבת מזון חדשה לייבוא מוצרי מזון פרימיום ממגוון רחב של מותגים בינלאומיים.

הדמיה: משרד אדריכלים יורי פוצ'ינסקי