מוג'ו: אסיאתית בנתניה

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

עיצוב טוב ולא מסובך, בר גדול ומתחם ישיבה חיצוני רחב. אוכל בהחלט סביר ושרות טוב: לא צריך הרבה יותר

ב'מוג'ו' שבמתחם יכין סנטר ב'פולג' נתניה, הייתי בפעם הראשונה זמן לא רב אחרי שהיא נפתחה. המטרה הייתה הדגמת ההתאמה של יינות שאטו סן מישל לאוכל אסיאתי, נקודה שעברה היטב, אם זכור לי נכון. לאחרונה יצא לי לעבור שם שוב, לארוחת צהרים קלה של יום ו'.

מוג'ו
ספייסי מוג'ו: מנת דגל מוצלחת מאוד (אתר המסעדה)

האוכל הגיע כמו שביקשנו: ראשונות – ראשונות, ועיקרית לאחריהן. הכל עם מגבונים לחים וצלוחיות לעצמיות ולזנבות.

כנפיים – מנה קטנה
28 ש"ח לשמונה יחידות כנפיים, שרובן היו עשויות מחלקן הקמצני של הכנפיים (לא הדראםסטיק). חבל, כי הן היו מתובלות היטב ועשויות פריך וטוב; הבשר עצמו היה על הנקודה, לא מיובש חלילה, אלא טעים ועסיסי. לא ברור לי כל כך איך קורה שמחלקים את יחידות הכנפיים בצורה כזו, אבל ניחא.

שרימפ טמפורה – מנה קטנה
36 ש"ח למנה בהחלט טעימה שבה היו 12 יחידות. הטמפורה טובה, פריכה וטריה וכמו הכנפיים, גם השרימפים היו עשויים במדויק. המנה מגיעה עם שני מטבלים – אחד על בסיס מיונז – שדווקא הוסיפו, ולא קלקלו.

ספייסי מוג'ו
54 ש"ח. מנה יפה ומכובדת. בכלל, מהצצה לשולחנות שליד, נראה שמנות הנודלס למיניהן נדיבות ויפות. כנ"ל גם הסלטים השונים. המנה הזו היא אחת הוותיקות בתפריט – אני חושב שאני זוכר אותה מימי המסעדה הראשונים – והיא מכילה תערובת של שרימפים, נתחוני עוף וחזה אווז מעושן, קצת פטריות שמפיניון וירקות אחרים, והכל על אטריות ביצים. המנה אכן די חריפה, אבל לא כזו שאי אפשר לאכול.

תפריט יינות
הכל נשאר אותו דבר: 'הכרם' עדיין שולטת בתפריט לכל אורכו ורוחבו ואין שם יינות שמקורם ביבואן אחר. ההיצע די מוגבל (ויתקין/גוש עציון בישראלים, שאטו סן מישל, קולומביה קרסט וסרו אניון, פחות או יותר), אבל המחירים בהחלט הוגנים: ב- 115 ש"ח תוכלו לקבל בקבוק יין ראוי כמעט מכל ז'אנר (310 ש"ח לבקבוק שמפניה) ומחירי יין בכוסות הם סביב 32 ש"ח. כוס בירה (1/3) או בקבוק בירה לא יעברו את ה- 25 ש"ח בממוצע, וגם זה כבר 'לא נורא' במושגים של היום.
הקוקטיילים הם משל אדי ניומן, ולמרות שלא בחנתי אותם, הרי שאם הם עשויים נכון, יש להניח שהם מעניינים.

מוג'ו
גיבורי ישראל 17 נתניה
טלפון: 09-8850716

שעות פעילות: א-ש 12:00 – אחרון הלקוחות
עסקיות: א-ה – 12:00 – 17:00

משלוחים:
א-ש 12:00 – 15:00
18:00- 23:00
אמצעי תשלום: אשראי, מזומן, כרטיסי CIBUS, כרטיסי 10BIS

צמחונים: יש
שרותים: נקיים
חדר פרטי: יש (10 – 12 אנשים)
שרות: נעים (ישאלו אתכם שלוש פעמים אם הכל טעים…)
חניה: במתחם
נכים: כן

אתר אינטרט (מעצבן להפליא; מדהים כמה מעצבן – הכנסו לאתר בגרסת המובייל)