מארז קרח מתקפל של רמי מרטן

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

בית הקוניאק הוותיק רמי מרטן מחפש להציע דרכים חדשות לשתיית הקוניאק שלו. בשנים האחרונות הוא עובד די קשה על עיצוב עזרים שונים והפעם, עם מוצר מוגמר: דלי קרח שגם ניתן לנשיאה כשהוא מכיל קרח וסגור

"הכרם", יבואנית רמי מרטין, הייתה שמחה לו הייתם מצרפים את הרעיון הבא לרשימת המתנות האפשריות שלכם לפסח השנה, ואם יש לכם מישהו שהוא חובב קוניאק, אני חושב שהוא ישמח להצעה הזו. גם אם הרעיון של קוניאק על קרח הוא עדיין sacrilege לרבים, הרי שהמארז הזה הוא בהחלט יותר מאשר רעיון חביב.

צריכת הקוניאק הולכת ויורדת בדור האחרון, ויצרניות רבות מנסות להציע לדור הצעיר לשלב קוניאק בקוקטיילים, להחליף את הכוסות המסורתיות בכוסות אחרות ובעיקר לנסות ולשתות את המשקה החום על קרח. כמו שאפשר לראות בתמונות המצורפות, רמי מרטן גם היא יוזמת לא מעט פרוייקטים עיצוביים לצעירים, שמטרתם לחדש ולרענן את צריכת המותג.

המארז שלפנינו (מחיר מומלץ של 290 ש"ח) הוא מעין קופסא מאורכת, שניתן להכניס בה בקבוק 700 מ"ל של רמי מרטן. את הבקבוק אפשר אז להקיף בתערבות מים וקרח, או לקפל אותה כמו בתמונה, ולהפוך לדלי קרח על רגל. כדי שהבקבוק לא יזוז בנשיאה, מצורף למארז גם ספוג תרמי, שישמור על קרירות הבקבוק.

העסק עובד יפה, נראה לא רע ולא תופס יותר מקום בבר מאשר הבקבוק עצמו – משהו שהוא בחזקת יתרון גדול. הרעיון מקורי, הביצוע מצוין והוא שובר את סכמת מארזי ה"בקבוק עם זוג כוסות" שיציעו לכם על כל צעד ושעל.

שאפו.

צילומים: יח"צ וכן כאן