מארזי גריי גוס ויצירה מקומית

מותג הוודקה גריי גוס גאה להשיק את 'Summer of Goose'. מהדורת הקיץ של Grey Goose כוללת בקבוקים  בשלושה עיצובים צבעוניים, שחוגגים בילוי קיצי מחוץ לבית. לכבוד ההשקה, חבר המותג לשלוש יוצרות, שכל אחת מהן יצרה מארז חווייתי, שחוגג את העונה החמה וגם יצירה עכשווית.

המיזם המשותף מציע שלושה מארזים חווייתיים שונים שנעשו בשיתוף עם הילה ויינברג אורזל, המעצבת הראשית והבעלים של מותג בגדי הים 'ביליבלונד', מעצבת הקרמיקה עדי ניסני וגיל שחם, הבעלים והיזמית מאחורי החווה החקלאית 'פארמה קולטורה'.

כל אחת משלושת היוצרות בחרה בקבוק אחד משלושת עיצובי הקיץ של Grey Goose ובנתה סביבו חוויה שמאפיינת אותו ואת היצירה העצמאית שלה וכזו שקוראת לצורת בילוי אחרת שחוגגת את שיא העונה החמה. את המארזים ניתן להזמין דרך אתרי הבית של כל אחת מהמשתתפות.

Grey Goose Beach בשיתוף 'ביליבלונד': בגדי הים 'ביליבלונד' נעשים עם מודעות סביבתית גבוהה ובשלל מידות המתאימות לכל אישה, בהשראות והשפעות מזרח תיכוניות.

במארז תמצאו בגד ים לבחירה מתוך קולקציית 'שרב' החדשה של המעצבת, שמיכת חוף, קעקועים ריחניים, בקבוק Grey Goose Beach מהמדורה המוגבלת, שתי כוסות פחית מעוצבות שמתאימות במיוחד לבילוי בים וחוברת מתכוני קוקטיילים לקיץ.

מחיר 600 ₪

Grey Goose Garden בשיתוף 'עדי ניסני'. במארז תמצאו את כל הנדרש לחוויית אירוח שמושלמת לגינה או למרפסת- קערת פירות מקרמיקה עם חורי מסננת, פמוט ונר ושתי כוסות קוקטייל, כולם בעיצובה של ניסני. לצד אלו, תמצאו את בקבוק Grey Goose Garden מהמהדורה המוגבלת, שתי מפיות בד מעוצבות, קשי במבוק וחוברת מתכוני קוקטיילים לקיץ.

מחיר 550 ₪

Grey Goose Sunset  בשיתוף 'פארמה קולטורה'; חוות אירוח חקלאית. במארז תמצאו זוג כרטיסים ל- Sunsetting, ערב קולינרי ייחודי בחווה, שמיכת קיץ לפיקניק, גירלנדת תאורה להדלקה ברגע בו השמש יורדת, בקבוק Grey Goose Sunset מהמהדורה המוגבלת, מיץ אגסים טבעי ובקבוקון טוניק ושתי כוסות קוקטייל, תוספות להכנת שני קוקטיילים וחוברת מתכוני קוקטיילים לקיץ.

מחיר 550 ₪

להשיג באתרי הבית של 'ביליבלונד', 'עדי ניסני' ו- 'פארמה קולטורה'