כרמל מציעה: הגדה ובקבוק תירוש אישיים לחג הפסח

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

'תירוש כרמל', התירוש המקורי המלווה אותנו ברגעים הכי מרגשים ובכל שולחן חג, יוצא לקראת חג הפסח בהצעת חג ייחודית:  תירוש כרמל המקורי והגדה חגיגית עם תמונה וכיתוב אישייםלקראת חג הפסח המתקרב, 'תירוש כרמל המקורי' יוצא עם פעילות חג ייחודית לכבוד פסח: בקבוק תירוש כרמל המקורי מעוטר בתמונה שלכם ושל האהובים עליכם, יחד עם הגדה אישית שגם היא נושאת את תמונתכם.

הפעילות הייחודית מתחברת לערך הליבה של מותג יקבי כרמל  "לחיי רגעים של שמחה " במטרה להביא את הזיכרונות המשותפים והמרגשים לשולחן החג וגם ליצור חדשים.

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל:  "לאור ההצלחה בראש השנה החלטנו להמשיך הפעילות ולהציע חידוש לכבוד פסח: תירוש כרמל המקורי בעיצוב אישי יחד עם הגדת פסח ממותגת ואישית, על מנת להעביר את רגעי השמחה המשותפים והאישיים הקיימים בכל בית בישראל ולהעניק מתנה מרגשת וייחודית שתלווה את ארוחות החג."

תירוש כרמל
תירוש והגדה אישיים (צילום: דני דין)

כיצד מזמינים? נכנסים לכתובת   https://tirosh.aprint.co.il/

בוחרים  תמונה שמחה ומרגשת, עורכים אותה על גבי בקבוק התירוש הנבחר, מצרפים טקסט קצר עם הקדשה  אישית וממשיכים לעמוד לעיצוב הגדה אישית. לסיום, בוחרים את אפשרות השילוח: משלוח עד הבית בתוספת תשלום או איסוף עצמי מאחת מנקודות האיסוף בתפוצה ארצית.

תירוש כרמל הוא מיץ ענבים טהור, טבעי המיוצר מ-100% ענבים מכרמים הפזורים ברחבי הארץ.  הענבים המשמשים בהכנת המיץ הינם ענבי יין שנבצרים בכרמים של יקבי כרמל, ומצויים כל הזמן בפיקוח היקב. התירוש מיוצר ללא תוספת סוכר, ללא תוספת מים, ללא חומרים משמרים או תוספות צבע אחרות, ולא נעשה מרכז פרי, אלא מהפרי הטרי עצמו.

*מחיר מומלץ לצרכן  ל'תירוש כרמל המקורי' בתווית אישית דרך ממשק דיגיטלי בלבד  19.90 ₪  (באיסוף עצמי לא כולל דמי משלוח)

*מחיר הגדה פרסונלית 9.90 ₪

*מחיר תירוש כרמל המקורי 1 ליטר 16.9 ₪ ברשתות השיווק ובחניות נבחרות.

הפעילות תתקיים בין התאריכים 01.04.19 -31.04.19