יקב ספרה ייוצג בארה"ב על ידי דרייפוס אשבי

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

(הודעה לעיתונות) דרייפוס אשבי ושות ', יבואנית מובילה של יין ומשקאות חריפים עם פורטפוליו מכובד של מותגי יין משפחתיים מרחבי העולם, גאה להכריז על הוספת יקב ספרה לפורטפוליו שלו

תוספת זו מאפשרת לדרייפוס אשבי להשלים את מגוון יינות הפרימיום שלה מרחבי העולם עם היינות הלבנים מגבעות יהודה.

"היינות של יקב ספרה הם תוספת מושלמת לפורטפוליו היצרנים המצטיינים שלנו מרחבי העולם, ומשלימים את היינות ברמה העולמית של מיזון ז'וזף דרוהין, שאטו פטרוס, שאטו טרוטנוי, שאטו בלאר-מונאנג', שמפיין דרפייה, ושאטו דה קמפוגט." אמר ג'ון קארוסו, נשיא ומנכ"ל דרייפוס אשבי ושות '.

משפחת ספרה
דורון וסימה רב הון עם הילדים (אני חושב שאני צילמתי, אבל אולי לא)

"למעלה מ- 70 שנה הייתה לחברתנו הזכות לייצג כמה מהיינות המבוקשים בעולם מכרמים בבעלות משפחתית בארה"ב. אנחנו גאים להמשיך את המסורת עם השותפות החדשה הזו,"הוסיף קרוסו.

אודות דרייפוס, אשבי ושות ', יבואני יקב ספרה לארה"ב.

דרייפוס, אשבי ושות ', יבואן המייצג מגוון עולמי של יינות ומשקאות חריפים, הוקם בלונדון לפני יותר משבעים שנה על ידי מישל דרייפוס יליד שוויץ.

בשנת 1945 הוא העביר את החברה לעיר ניו יורק, שם היא ממוקמת כיום. כבר בתחילת הדרך, דרייפוס, אשבי ושות' התרכזו ביינות מעולים מכרמים ואחוזות ידועות בבעלות משפחתית. בשנת 1985 רכש את דרייפוס אשבי בית ז'וזף דרוהין, והחברה נמצאת כיום בניו יורק ומובלת על ידי הנשיא והמנכ"ל ג'ון קארוסו. דרייפוס אשבי משווקת את מוצריה בכל 50 המדינות עם צוות מומחי מכירות מנוסים הממוקמים ברחבי הארץ.

למידע נוסף: www.dreyfusashby.com או https://www.dreyfusashby.com/sphera-winery-israel/