יקבי כרמל חתמו על הסכם מכירה והפצה עם חברת MOLSON COORS

מותגי בירה מבית מולסון קורס

יקבי כרמל קיבלו את הזיכיון לשיווק והפצת סטארופראמן ומילר, מותגי הבירה מבית תאגיד הבירה מולסון קורס  MOLSON COORS.

יקבי כרמל התרחבו לאחרונה לתחום הבירה ומפיץ כבר או מייבא בירות שונות מבית בירה אלכסנדר, בירה ג'מס ובירת הפרימיום הגרמנית קרומבאכר, זאת במקביל לצמיחה משמעותית של פעילות היין של החברה. בעקבות הצלחה זו, זכו יקבי כרמל באמון תאגיד הבירה MOLSON COORS, שבחר בחברה לייצג ולהפיץ את שניים ממותגי הבירה המובילים בעולם.

יוסי אדרי, משנה למנכ"ל כרמל קורפ: "אנו גאים מאוד כי תאגיד הבירה מולסון קורס MOLSON COORS, אחד תאגידי מבשלות הבירה המובילים בעולם, בחר ביקבי כרמל להביא את בשורת הבירות האיכותיות ולהוביל את האסטרטגיה של התאגיד לשוק. אנו רואים את המהלך כנדבך אסטרטגי בהגדרת שוק הבירה כמנוע צמיחה לחברה ומאמינים שיוביל לחשיפת קהל חדש לבירות המובילות בעולם".

אנתוני לנגלי, מנהל אזורי, מולסון קורס: "אנו שמחים ונרגשים על השותפות ארוכת הטווח עם כרמל קורפ. אנו מקווים שהסכם חדש זה ימלא תפקיד חשוב בתעשיית הבירה הצומחת של ישראל, תוך חיזוק מותגי הבירה שלנו ובהפיכתם לבחירה הראשונה עבור צרכני הבירה בישראל".

בירה סטארופרמן Staropramen היא מותג בירה מהגדולים בעולם ומיוצאת למספר רב של מדינות בעולם. פילזנר צ'כי מסורתי שעושה שימוש במרכיבים כגון כשות צ'כית המספקת ארומה מעט פירותית וטעם מאוזן מרענן.

בירה מילר Miller היא בירה אמריקנית מהנמכרות ביותר בעולם, המיוצרת על ידי חברת המשקאות מילר, חברת הבירה השנייה בגודלה בארה"ב.

על אודות חברת MOLSON COORS (מולסון קורס)

חברת מולסון קורס הוקמה בשנת 1873 ועוסקת בייצור שיווק והפצה של בירות בארה"ב, קנדה ואירופה. החברה מפעילה מבשלות בירה בארה"ב וקנדה וכן ביצור ושיווק בירות בבריטניה. מותגי הדגל כוללים את הבירה הצ'כית Staropramen, משפחת בירות Coors, הבירה האמריקאית Miller ועוד.

על אודות כרמל קורפ

חברה ציבורית בעלת "יקבי כרמל" וכן בעלת  30% ב"יפאורה" העוסקת בייצור ושיווק משקאות קלים ומים מינרלים. החברה מייצרת יין בשני אתרים מרכזיים (זכרון יעקוב ואלון תבור) וביקב יתיר כמו כן מפיצה את יינות יקב ויתקין. מותגי הבירות 'סטארופרמן' ו-'מילר' מצטרפים לפורטפוליו מותגי הבירות של יקבי כרמל הכולל את מבשלות הבירה הישראליות 'אלכסנדר', ו-'ג'מס' ובירת הפרימיום הגרמנית 'קרומבאכר'.

נמסר על ידי יקבי כרמל