פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

כשר, כשר. תמיד היה כשר, אבל עכשיו יש לו גם תעודת כשרות והינו מותר לשימוש באירועים ובמסעדות כשרות

אורן דנה, מנכ"ל כספי משקאות חריפים: "זהו יום חשוב ומשמח במיוחד, אחרי שנים של שמועות וחוסר וודאות אנו שמחים לבשר כי יגרמייסטר קיבל תעודת כשרות ומתוך כך כל פלחי האוכלוסיה מוזמנים ליהנות מהמשקה האיכותי בכל זמן ובכל מקום. תהליך קבלת הכשרות היה ארוך ולעיתים מורכב, אך ללא ספק חשוב ומהותי. אנו מברכים על השלמת המהלך."

מארז יגרמייסטר (120 ש"ח): זה לצייד אות כבוד / לשמור ולכבד כל ניצוד / צוד היטב כצו האל / ואת החי כך תהלל

חברת כספי משקאות חריפים מכריזה על קבלת תעודת כשרות למשקה יגרמייסטר. כניסתו של המשקה לשוק הישראלי לוותה ברעש גדול סביב מקורות המשקה וכשרותו. בתום תהליך ארוך ומורכב בו היו שותפים כספי משקאות חריפים – יבואני המשקה לישראל, ההנהלה העולמית של יגרמייסטר בגרמניה והרבנות בישראל סוכם כי בקבוקי היגרמייסטר ישווקו כמשקה כשר.

יגרמייסטר הינו ליקר גרמני אותנטי העשוי מ-56 סוגי עשבים, תבלינים ופירות יער המושרים באלכוהול בחביות עץ אלון למשך שנה תמימה. טעמו המיוחד של המשקה בא לו בזכות המגוון הרחב של העשבים הנמצאים בו והופכים אותו למשקה שטעמו לא מר מידי ולא מתוק מידי. מרקחת המשקה הינה סודית בהחלט והיא שמורה בין כותלי המשפחה.

יגרמייסטר הפך במרוצת השנים האחרונות ל"נושא הדגל" של תעשיית המשקאות החריפים בגרמניה והוא משקה היצוא מספר אחד של מדינה זו. המזקקה הוקמה על ידי משפחת MAST ב- 1878 בעיירה וולפנבוטל, והמשפחה שולטת עד היום באופן מלא בחברה ובעסקיה, אשר במהלך השנים "גלגלו" מאות מיליוני מארקים גרמניים וניהלו 500 עובדים במרכזי היצור.

אופן השתייה המומלץ של יגרמייסטר: קפוא כקרח (ישר מהמקפיא), בשוט, ניתן לשתות גם כמלווה לבירה, עם מיץ תפוזים, משקה אנרגיה, קולה או טוניק ופיסת לימון.

רמת כוהל: 35%

ארץ יצור: גרמניה

צילום: עומר דניאלי

נמסר על ידי 'כספי משקאות חריפים', יבואנית יגרמייסטר