טוליפ: שני יינות מיוחדים בשיתוף עמותת משאלת-לב

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

 לכבוד חגי תשרי הקרבים יצא יקב טוליפ עם שני יינות מיוחדים בשיתוף עמותת משאלת-לב: קברנה סוביניון 2012 ובלנד של סירה וקברנה פרנק 2011

סך של 10% מהתמורה עבור מכירת יינות אלו ומכירת כל מארזי החג של היקב תועבר לעמותת משאלת-לב, להגשמת משאלות לבם של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים.

מארזי השי, אשר מורכבים במיוחד לצרכי הלקוח ע"פ טעמו, צרכיו ותקציבו – כוללים, בין השאר: את היינות החדשים שהושקו בשיתוף עמותת משאלת-לב ויינות נוספים של יקב טוליפ; מוצרים פרי יצירתם של חברי כפר תקווה, שהינו בית ומקום לאנשים עם צרכים מיוחדים, שאף מסייעים בהכנת המארזים; וכן מוצרים, כגון: קונפיטורות, חליטות, שמן זית ועוד.

יינות 'משאלת לב' (צילום: יחצ איתן לבנשטיין)
יינות 'משאלת לב' (צילום: יחצ איתן לבנשטיין)

חשוב לציין, כי כל הגורמים המעורבים נרתמו לסייע לשיתוף הפעולה, כולל מעצב התוויות המיוחדות ישראל יוסף ומפעל התוויות "פתקית", שייצר את התוויות ליינות.

המארזים מיועדים לצרכנים פרטיים, לחברות ולארגונים. מחירי המארזים – החל ב-55 ₪. יינות היקב כשרים.

לפרטים נוספים והזמנות: 04-9830573, or@tulip-winery.co.il

יקב טוליפ הינו יקב בוטיק משפחתי, בבעלות ובניהול משפחת יצחקי, הממוקם בכפר תקווה, שבקריית טבעון. יינות היקב איכותיים ויוקרתיים ביותר, וזאת בין היתר באמצעות שימוש בענבים מהכרמים הטובים ביותר, דרך שימוש בטכנולוגיות ותהליכי יצור מובילים ומתקדמים ביותר ועוד. בנוסף, יינות היקב מעניקים תמורה מלאה למחיר; ועשייתם נעשית תוך פעילות תרומה לקהילת כפר תקווה, בה מתגוררים בעלי מגבלות וצרכים מיוחדים.

עמותת משאלת לב הינה חלק מארגון בינלאומי, שייעודו הגשמת משאלות לבם של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים. בהגשמת המשאלה, אנו שואפים להעניק לילד ולמשפחתו חוויות מיטיבות של תקווה, כוח ושמחה.