פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

רשת טיב טעם חוגגת חודש שלם של מבצעים והנחות על מוצרים איטלקיים בסניפים שלה, ומשתפת פעולה עם "שבוע איטליה" הרשמי של ממשלת איטליה

נובמבר הולך להיות מעניין, אם אתם בעניין של יין ואוכל איטלקי: מוצרים רבים שמיובאים לישראל באופן בלעדי על ידי רשת טיב טעם, יימכרו בסניפים שלה בהנחות משמעותיות.

דוגמאות נבחרות מעולם היין והאלכוהול? בבקשה:

 • לימונצ'לו פיימה 1 ליטר 99.9
  לימונצ'לו פיימה 700 מ"ל 79.9
  סארטורי מרלו 24.9 – בקו קופה!
  ריקאסולי ברוליו קלאסיקו 72.9
  למברוסקו ספומנטה – 2 ב- 39.9
  צי'טרה פינו גריג'יו – 37.9
  רוקה דה לה מאצ'יה סנג'ובזה סירה – 57.9

עדי כהן, מנכ"ל הקבוצה, אמר שזאת הזדמנות "לאגור מוצרים", כיון שהמחירים עומדים להיות נמוכים במיוחד, ומי שמחפש ארטישוקים כבושים בצורות שונות, פסטות מיוחדות או יין ואלכוהול, זו ללא ספק הזדמנות.

מגוון היינות שהרשת מייבאת מאיטליה הוא די מרשים, וכולל מספר יקבים מאזור טוסקנה – המפורסם ביניהם הוא ללא ספק ריקאסולי – אזור ברולו, ונטו וכמובן סיציליה; הרשת הייתה ונשארה מהשחקנים הבודדים שמביאים כמויות משמעותיות של יין מהאזור הזה.

בהחלט שווה להשקיע: יינות ריקאסולי בטיב טעם

באופן כללי, מכל האזורים יש לא מעט יינות IGT פשוטים במחירים אטרקטיביים ממילא, אבל לצידם יש בהחלט דברים שכדאי מאוד לשקול, במיוחד במחירי הביניים: אני חוזר שוב לריקאסולי (קולדילה!) אבל לפאטוריה די בארבי יש יינות מצויינים, כשלטעמי ה- מורלינו סקאנסאנו נותן תמורה מצוינת לכסף.

הרשת מביאה גם יינות מבעבעים של בוטגה ודונלי, ואם אתם מחפשים גראפה טובה, אזי לריקאסולי יש שני מוצרים מעולים על המדף – קסטיליו די ברוליו וקסאלפרה – שעשויים מגפת של היינות האלה, בהתאמה. גראפות מצוינות.

סוגרים את הרשימה הוורמוטים של Toso – במיוחד הוורמוט תפוזים. אפריטיף מעולה בכלום כסף.