חדש! וודקה Three Olives

ראש בראש בגריי גוס? יש במה לתת! בימים אלה מצטרפת אל נבחרת האלכוהול של הסקוטית וודקה THREE OLIVES, וודקה סופר פרמיום הנחשבת לאחד ממותגי הוודקה הצעירים והעולים, התופסים להם מקום של כבוד בעולם

טרי אוליבס מיוצרת באנגליה, מועברת לארה"ב, מקבלת תוספת של טעמים ייחודיים ומבוקבקת שם בבקבוקים יוצאי דופן בחיצוניותם. מאמצים רבים הושקעו כדי לספק את המוצר האיכותי ביותר. החל בעיצוב הבקבוק וכלה בטעמים בעלי מוניטין אשר סחפו אחריהם את חובבי הוודקה בארה"ב.

עוגת תותים בכוס שלכם...

קחו מתכון ל'קוקטייל עוגת טרי אוליבס':

  • שני חלקים וודקה טרי אוליבס קייק
  • חלק אחד שנאפס תותים או סירופ תות
  • חלק אחד שמנת לקפה
  • גלידה וניל
  • שימו בבלנדר והגישו – עם תות לקישוט

סינון מוקפד וארבעה שלבים של זיקוק ואיכות טעמים יוצאת דופן יוצרים וודקה חלקה ואלגנטית ביותר.

וודקה טרי אוליבס מציעה 21 טעמים שונים של וודקה (!) אך עם ההשקה, תציג "הסקוטית" את ארבעת הטעמים הבאים:

DUDE- ("DUDE" – "אחי" , בסלנג האמריקאי) היא וודקה בטעם לימון ליים. הוודקה  הושקה לראשונה בפברואר 2011 ומהר מאוד הפכה להיות פופולארית בקרב הצרכנים ברחבי העולם. טרי אוליבס DUDE   מוצלח בתור תוספת לקוקטיילים או בצ'ייסר , שנהוג לקרוא לו: "CHILL DUDE".

TRIPLE SHOT ESPRESSO-  מדובר בשילוב האולטימטיבי של וודקה מיובאת מאנגליה יחד עם טעם מופלא של פולי קפה קלויים מאיטליה. טריפל אספרסו הושקה לראשונה בשנת 2008 ומהר מאוד הפכה למובילה , בארה"ב , בתחום הוודקה בטעם קפה.

מגוון המשקאות של Three Olives (כל הצילומים - יחצ Three Olives)

CAKE-  וודקה בטעם עוגת יום הולדת. מדובר בטעם עוגת וניל עם זיגוג משובח… טעם יוצא מן הכלל ופופולארי מאוד עם טוויסט מתוק במיוחד. מומלץ להציף על שוט של טעם זה קצפת עם סוכריות צבעוניות.

BERRY-  וודקה בטעם טבעי של מיקס פירות יער עסיסיים. השילוב של אוכמניות, פטל ותותים יוצר טעם מרענן ומוצלח במיוחד. מומלץ לשתות כצ'ייסר, כתוספת למיץ הפירות האהוב עליך או כתוספת לסודה.

מחיר ממוצע לצרכן – 210 ₪

ניתן להשיג בחנויות יין מובחרות, מעדניות ובמרכז המכירות של "הסקוטית".

נמסר בחלקו על ידי החברה הסקוטית.