פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

פסטיבל היין של ישראל: חול המועד סוכות במתחם התחנה-תל אביב. בימים ב' –ג' //14-13 באוקטובר// 23:00-17:00
יומיים של חגיגת יין שמחה אשר תציג בפני המבקרים את התקדמות ענף היין הישראלי, ואת האבולוציה יוצאת הדופן של המשקה האצילי. 'חג היין' מתקיים זו השנה הראשונה ולוקחים חלק בהפקתו מרכז איש הענבים ואלי לוי הפקות בשיתוף עיריית תל – אביב יפו, המחלקה למופעים. בכוונתם להפוך את החג למסורת שנתית.

חגיגת היין תסמל את תחילת השנה החדשה ואת סיום הבציר, והשנה בסימן – עבר הווה עתיד: יקבים אייקונים אשר שמו את תעשיית היין הישראלית על מפת היין העולם, לצד היינות המובילים כיום.

לראשונה תוצג במסגרת "חג היין" תערוכת צילומים- "ימי היין": התערוכה תעסוק בהיבטים השונים של תרבות היין, בשפה החזותית של הצילום, החל מצילומים היסטוריים ועד לצילומים תיעודיים, אמנותיים, ספונטניים ומבוימים, של צלמים ישראליים מהשורה הראשונה כגון עדי נס ודוד עדיקא. את התערוכה תוביל האוצרת לולה וילנקין.

לדברי חיים גן: "יין קיים בתרבותנו מימי קדם, בטקסים, באירועים, בחגיגות וביום יום, זוהי הזדמנות פז להיחשף לאופי החזותי של החושים בעולם היין."

ב"חג היין" תפגשו את היקבים המובילים והיבואנים הגדולים בישראל, לצד יצרני הבוטיק. במתחם הבירות והכהלים ימזגו ויגישו המציגים למבקרי הפסטיבל את עידית תוצרת הארץ והכל בלווי הופעות חיות להשלמת החוויה. לצד היין ולהשלמת הטעמים ייהנו המבקרים מדוכני אוכל מגוונים, דוכני גאדג'טים וכל מה שנחוץ לאוהבי היין.

בואו ללמוד על העבר, לחוות את ההווה, ולחלום ביחד על היין של המחר!

הפסטיבל יתקיים במתחם התחנה בתל אביב, בחול המועד סוכות, בימים ב'-ג' 13 – 14 באוקטובר 2014 משעה 23:00-17:00 בערב.

מחיר כניסה למתחם הפסטיבל: 79 ₪ ברכישה מוקדמת: 65 ₪

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים : http://www.grape-man.com/wine-fest

כרטיס הכניסה כולל- גביע יין וטעימת יינות חופשית ללא הגבלה (הכניסה מגיל 18 ומעלה)

ממכירת כל כרטיס ל"חג היין" תועבר תרומה למען ילדי עמותת Make-A-Wish Israel אשר מגשימה את משאלות לבם של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים.

עמותת Make-A-Wish Israel הינה חלק מארגון בינלאומי שייעודו הגשמת משאלות לבם של ילדים בין הגילאים 18-3 החולים במחלה מסכנת חיים. הגשמת המשאלה מהווה תרופה רבת עוצמה, והעמותה שואפת להעניק לילד ולמשפחתו חוויות מיטיבות של תקווה, כוח ושמחה בתקופה הקשה בחייהם.

נמסר על ידי המארגנים