ויסקי: גריין חדש ודיואר'ס מחדש

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

ויסקי Dewar's מקבל עיצוב חדש (קלאסי ויפה) לבקבוקים, ודיאג'ו מוציאה ויסקי חדש בשותפות עם דייויד בקהאם וסיימון פולר

Dewar's ודיאג'ו נראות בימים אלה כמי שלא ממש הבינו את הצייטגייסט הנוכחי. לפחות של מתחסדי הוויסקי בבריטניה, אם לא של הקהל הכללי.

בקרדי, בעלת הבית של דיואר'ס, יצאה לפני כשנתיים בקמפיין לוויסקי שלה, תחת הכותרת "The Drinking Man's Scotch" , בכיכובה של קלייר פורלני (Forlani, NCIS Los Angeles). בקמפיין ההוא נשמעה פורלני כמו "שחקנית אנגליה כעסנית, שמנסה לחקות מבטא סקוטי". בדרך הצליח הקמפיין להעליב לא מעט צרכניות ויסקי וצרכני ויסקי צעירים. האחרונים כעסו על זה שהפרסום רומז לכך שאין להם גרוש על ישבנם, ולכן הם שותים דיואר'ס. כך או אחרת, כנראה שהקמפיין היה מוצלח, כי פורלני כיכבה בכמה סרטונים של דיואר'ס מאז.

עכשיו, כאמור, יוצאת בקרדי עם עיצוב חדש לדיואר'ס שכולל לא רק תוויות חדשות לבקבוקים, אלא גם בקבוקים שונים לכל אחד מהביטויים של הבלנדד סקוטש הפופולרי. התוויות יפות וגם הבקבוקים…

דיאג'ו מוציאה מי קולון מבוססי ויסקי?

לא, לא ממש, למרות שזה מה שהבקבוק מזכיר לי: מדובר בגריין ויסקי סקוטי חדש, שתאגיד המשקאות הענק מוציא בשיתוף עם דייויד בקהאם וסיימון פולר. החיבור עם הספורטאי עורר כמובן מיד את זעמם של מגיני הילדים באשר הם שם: הם טוענים שלא יאה שכוכב כדורגל פופולרי, אהוד על ידי מליוני ילדים ברחבי העולם, יהיה מקושר לוויסקי בפרט ואלכוהול בכלל. דיאג'ו כמובן הוציאה הודעה שבקהאם יפעל במלוא המרץ להבטיח שתיה מתונה.

אני מניח שבקהאם עשה לעצמו את החשבון שאם מסי יכול להיות מקושר לקשקשי שיער, הוא יכול להיות משויך לבקבוק מכוער במיוחד. בהצלחה.