גינס: תראו קצת נדיבות

המבשלה האירית משיקה – לא בארץ – winter ale במהדורה מיוחדת לעונת חגי ראש השנה בבריטניה וארה"ב. Guinness Generous Ale, לא היה מזיק גם קצת אצלנו

הקומוניקט אמר בפשטות שהבירה החדשה בושלה באותה מסורת של איילים חורפיים כפי שאנחנו מכירים אותם – חמים וכהילים יותר – אבל עם הקליה הארוכה והכהה יותר, שהגינס מוכרת בזכותה. הבירה לא לגמרי שחורה, אלא בגוון ענבר כהה, אבל יש בה ארומות וניל וטעם חלק ו'קטיפתי'.

גינס ג'נרוס אייל: תהיו נדיבים ותנו קליק. זה בקבוק יפה. (צילום: יחצ)

ארתור גינס (אומר הקונומניקט, אני לא הכרתי אותו אישית) היה ידוע כפילנטרופ, ובדרכו שלו רצה המאסטר ברואר של המבשלה, Fergal Murray, ליצור את הבירה הזאת. משהו לחגים, שיציין את המסורת הארוכה של גינס. "לדידי, אומר פרגל, ה- Guinness Generous Ale הוא משחק טעמים מאוזן, שמזכירים לי אגס מאודה, בצק פאי אפוי, טופי ומשהו של מרשמלו מעושן וקלוי. טעמי הכישות מבליטים את הקליה המוכרת של גינס עם פיניש חי ונקי."

גינס השיקה אתר מיוחד – GuinnessGivesBack.com – ברוח הנדיבות החגיגית, שבה היא מציעה לכל אחד לתרום משהו מזמנו לטובת כל מה שירצה. "זה יכול להיות עיטוף מתנות עבור חברים." אומרים בחברה. "העיקר שיהיו הרבה Generous Hours."

הבירה בוקבקה בבקבוקי שליש, בחוזק של 5.6% אלכוהול ותהיה חלק מה- GUINNESS® Winter Selection Variety: מגוון שכולל GUINNESS® Draught, GUINNESS® Foreign Extra Stout וכן  GUINNESS® Black Lager. בארצות הברית תמכר הרביעיה הזאת ב- 16$.

הלוואי עלינו.