ג'וני ווקר: גולד ריזרב ופלטינום

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

דיאג'ו, יצרנית ויסקי ג'וני ווקר, אישרה שהיא תוציא שתי תוויות מהמגוון שלה, ותכניס שתיים אחרות במקומן. השינוי – החל מיוני השנה

שני מוצרים חדשים שנבחנו בשנים האחרונות בעיקר בשוקים מצומצמים באסיה, יכנסו לכל שוקי הוויסקי של ג'וני ווקר. מדובר ב- Johnny Walker Gold Label Reserve  וב-  Platinum Label 18-Year-Old. הגולד לייבל ריזרב היה רק בשוקי דרום מזרח אסיה בשלוש השנים האחרונות, ועכשיו הוא יגיע לשאר חלקי העולם.

הפלטינום, שהושק רק לפני שישה חודשים לשוק הדיוטי פרי, יימכר בארצות הברית בסביבות 110 דולר, ואילו הגולד ריזרב יימכר ב- 63 דולר, אחרי שמחירו המקורי היה בסביבות 80 דולר.

ומה יעזוב אותנו? הגולד לייבל 18 שנה יצא מהמגוון (מלבד בארצות הברית, שבה יהיה לו גרייס של שנה נוספת), וגם הגרין לייבל – בלנדד 15 שנה – שיישאר גם הוא בארצות הברית לשנה, ובטייואן, שזה יהיה השוק היחידי שבו הוא ישאר. לדברי דיאג'ו – יצרנית הוויסקי – שני המוצרים, ובמיוחד ה- 15 שנה, היו "עופות מוזרים" בפורטפוליו של המותג.

מחירי הוויסקי היוצאים הם כ- 300 וכ- 625 ש"ח לבקבוק, בשוק הישראלי. בחו"ל, מחירו של הגולד לייבל הוא 80 דולר (בחנויות אינטרנט), ומעניין מה תהיה מדיניות המחירים כאן, לגבי המוצרים החדשים.