בקרדי Twistails: קוקטיילים לבית מ- 3 סוגים

פקקי יין תמונת אילוסטרציה המרקקה היומית

קורונה וכל זה, שנת 2020 היא ללא ספק השנה של השתיה בבית. ובעוד שצריכת יין עלתה, קוקטיילים נשארו סוג של אגוז קשה לפיצוח, להכנה ביתית. לבקרדי יש פתרון מעניין – Twistails

בקרדי השיקה סדרה של פודי קוקטיילים בשם Twistails, שנועדו לאפשר לצרכנים להכין קוקטיילים 'מושלמים לבר' בבית. ובעוד 2019 הייתה השנה של מכונות הקוקטיילים הביתיים היקרות יחסית (300 – 1,000 דולר), באה בקרדי עם פתרון יחסית פשוט: פודים.

גם חברות אחרות, כמו Keurig באו עם פתרון של פודים, אבל יש הבדל גדול בין שייקר לבין מכונה (מחיר, סטייל ותחושת "עשייה עצמית") ויש גם הבדל בפודים: אלה של בקרדי ניתנים למחזור עצמי, ואחרים נאספים, כמו אלה של נספרסו.

הפודים מלאים ברום בקרדי ובטעמים טבעיים (לא מיקסרים טבעיים, אלא תמציות טעם טבעיות). הצרכנים יכולים להכין קוקטייל על ידי הוספת מים וקרח לשייקר Twistails שמסופק בערכה הראשונה, הצמדת המסננת ואת פוד הקוקטייל שלהם לפי בחירה לפני שהם משקשקים את הקוקטייל על קרח.

סדרת Twistails כוללת מוחיטו, דייקירי תות ופאנץ 'רום – והטווח יורחב בקרוב ויכלול מותגים נוספים מהפורטפוליו של בקרדי.

"יותר ויותר אנשים מחפשים פתרונות נוחות ובידור ביתי. שאלנו את עצמנו כיצד בקרדי יכולה להשתמש במומחיות שלה כדי ליצור מוצר שיענה על הפער הזה; וכך נולד Twistails ", אמר אנקוש מנצ'נדה, מנהל הדיגיטל והמסחר האלקטרוני של בקרדי.

"עם השקת Twistails רצינו לספק פיתרון שיראה לאנשים שאתה לא צריך מערך משוכלל או אינספור מרכיבים כדי לייצר קוקטיילים באיכות בר בבית – זה יכול להיות קל כמו טוויסט (סיבוב מכסה השייקר) ושקשוק. ”

Twistails זמין באמזון בריטניה ובאמזון גרמניה. חבילת ההיכרות, הכוללת את שייקר Twistails, מסננת ושישה תרמילים, נמכרת ב- 26.99 ליש"ט, ואילו חבילת חידוש של שישה תרמילי קוקטייל בודדים זמינה תמורת מחיר של 22.99 ליש"ט.

תכולת האלכוהול בפודים נעה בין 38.1-43.7% אחוז אלכוהול, תלוי בקוקטייל. כל אחד מספיק למנה אחת, מן הסתם.

בקרדי חשפה לאחרונה תוכניות להשקת בקבוק משקאות אלכוהוליים חדש של ביו-פולימר בשנת 2023, שלדבריה יתפרק ביולוגית תוך 18 חודשים מהשימוש מבלי להשאיר אחריו מיקרו-פלסטיק מזיק.

כל התמונות מאתרי החברות השונים.