סמירנוף מוציאה סדרה חדשה של בקבוקים, בקמפיין שבו משולבת גם הזמרת מדונה, בהשראת ערים 'סוערות' בעולם. האם תל אביב ברשימה?

זאת אולי תוכנית הריאליטי הגדולה ביותר בעולם – בוודאי משל יצרן משקאות כלשהו. לפני חודש וחצי,

מדונה מגייסת רקדנים (מתוך הקמפיין בניו יורק)

באוגוסט, הכריזה סמירנוף על שיתופה של מדונה במה שנקרא Smirnoff’s Nightlife Exchange Project. במסגרת הזאת – שבה נערכות הופעות שונות ברחבי ארה"ב – תבחר מדונה ברקדן או רקדנית, שיופיעו איתה במסע ההופעות הבא שלה. הרקדנים אמורים להבחר מתוך רבים שיציעו את המועדמדות שלהם online, וההערכה היא שבקמפיין ה'חברתי' יקחו חלק לא פחות מאשר 10,000,000 בני אדם – בחמישים מדינות. דיאג'ו עובדת הרבה מאוד עם רשת הפייסבוק, ודיווחה על עלייה מטורפת – של אחוזים רבים מאוד – במכירות שלה, מאז החלה בשיתוף הפעולה שלה עם הרשת החברתית. מדובר בשעורים של 14% ויותר, במקומות ובזמנים מסוימים.

סמירנופים עירוניים, צבעוניים, מגניבים. צילוםO דיאג'ו

הרעיון ב'אקסצ'יינג' הוא שבכל אזור או מדינה יספרו חובבי סמירנוף מה לדעתם עושה את העיר שלהם ראויה להשתתף בפרוייקט. כיצד נוצר בה קוקטייל של אופנה, משקאות, מוסיקה ומחול ועוד. ההצעות שיעוררו הכי הרבה השראה יזכו את המציעים שלהן בכרטיס לאחת מהופעות המדינות השונות בעיר שלהם, או בהשתתפות באחד מהארועים הבינלאומיים.

ואיך כל זה קשור לבקבוקים שבתמונה?

מתוך 14 ערים מגניבות, שמחות ואלה שיש בהן הכי הרבה hype, שמחה וששון, נבחרו ארבע ערים, שלכבודן הופקו בקבוקים חדשים. כל בקבוק, בהשראת עיר אחרת – ניו יורק, לונדון, ריו דה ז'נרו וסידני – בצבעים שונים ומשונים, נושא מתכון לקוקטייל שמייצג את העיר:

  • ניו יורק – קוסמופוליטן
  • לונדון – לונדון קולינס
  • ריו דה ז'נרו – קאייפירושקה
  • סידני – לימון, ליים וביטרס

הבקבוקים יופצו בכל העולם, בחנויות ובחנויות דיוטי פרי נבחרות. הבקבוק האוסטרלי – רק באוסטרליה. הכמויות – מוגבלות בכל מקרה.

ואיך כל זה קשור לאבסולוט וודקה? נו, את זה אשאיר לכם לחשוב.

ישראל ותל אביב לא ברשימה, אז אתם מוזמנים לחשוב על רעיונות לקמצ'טקה, או ביירות.